SIUVIMO KURSAI
UAB SĖKMĖS MAGIJA
Kursuose naudojamos mašinos
Viskas apie siuvimo mašinas
Overlokas - kas tai per žvėris...
Plokščiasiūlė siuvimo mašina
Šaudyklinio mechnizmo tipas
Viršutinio siūlo įvėrimas
Kilpos apsiuvimo tipas
Dvigubos adatos naudojimas
Skiautiniai ir siuvimo mašinos
Kaip perkelti iškarpos linijas ant audinio?
Iškarpa
Dydžių lentelės
Kaip tiksliai nuimti matus?
Nuo ko pradėti siuvimo procesą?
Naudingi patarimai, kaip prižiūrėti drabužius
Kokį pamušalinį audinį geriausia rinktis?
Apie audinių sudėtį
Audinių rūšys
Viskas apie audinius
Kiek medžiagos reikia?
Siuvimo reikmenys
Darbo vietos įrengimas
Siuvimo kursai
BURDA iškarpos
Rankdarbių kursai
Apie mus
Dovanų kuponai
Naudingi patarimai
Siūlome darbą
DUK
Kontaktai
Nuo ko pradėti siuvimo procesą?


           
Jūs svajojate išmokti siūti, bet kol kas esate tik kelio pradžioje? Puiku, nes mes galime Jums padėti! Čia pateikiame keletą patarimų nuo ko pradėti siuvimo procesą.


 

Dažnai pradėjus mokytis siūti susiduriame su problema: nuo ko geriausia pradėti ir kaip mokytis? Jeigu teisingai susidėliosite mokymosi sistemą, išvengsite daugelio klaidų, sutaupysite laiko ir nepasiduosite nusivylimams pirmajame etape.

Išskiriami penki pagrindiniai veiksniai iš kurių susideda siuvimo procesas:

  1. Idėjos gimimas, modelio nagrinėjimas
  2. Medžiagų išsirinkimas
  3. Konstravimas, lekalo paruošimas
  4. Iškarpa
  5. Gaminio siuvimas

Ši eilės seka iš pirmo žvilgsnio atrodo logiška ir tiksli, tačiau pažvelgus iš praktinės pusės –  tai nėra labai tikslu. Tam galima pateikti bent keletą pavyzdžių.

Prieš pradedant rinktis modelį, kurį norėsite pasisiūti, labai svarbu žinoti, kaip jungiasi siuvamo gaminio detalės tarpusavyje. Tik žinant tai galima pasirinkti tokį modelį, kurį bus lenga ir paprasta siūti.

Prieš renkantis audinį labai svarbu pasidomėti jo savybėmis. Tai labai svarbu, nes nežinant kaip audinys elgiasi siuvimo metu galite lengvai suklysti. To pasekoje siuvimo procesas gali būti be reikalo sudėtingas, o kartais net įmanomas.Geriausia siuvimo procesą pradėti nuo pabaigos, t.y. pačio siuvimo. Pirmiausia reikia išmokti atlikti darbinias ir dekoratyvinias siūles, išmokti dirbti su siuvimo mašina ir lygintuvu. Tai darykite paprastai. Pirmą, susipažinkite su teorija ir praktika tuo pačiu metu, pradedant nuo paprastų siuvimo elementų, palaipsniui pereinant prie sudėtingesnių. Mokykitės lengvai ir paprastai. Stenkitės kiekvieną kartą susipažinti su vis kitomis siūlėmis ir medžiagomis.     


Daugelis specialistų mano, kad geriausias būdas pradėti mokytis siūti - tai pasinaudoti paruoštu modeliu iš žurnalų "Burda". Dažnai galima išgirsti, kad drabužiai siūti pagal šias iškarpas blogai „guli“, iškarpų detalės neatitinka viena kitos. Tačiau reikia žinoti, kad iškarpos iš „Burda“ žurnalo yra paruoštos standartinei figūrai. Reikia tik išmokti parinkti gatavos iškarpos dydį.
Apibendrintai galima išskirti 2 pirmuosius žingsnius dirbant su iškarpomis:

 1
. Nusistatyti, kokia Jūsų figūra, standartinė ar ne. Nustačius, kad jūsų figūra "standartinė", galite drąsiai naudoti jau parengtas iškarpas iš žurnalų.

2. Jeigu Jūsų figūra yra nestantartinė, reikės sukurti savo figūros pagrindus (bazinę iškarpą).

Sekmės!

 


Siuvimo kursaiBURDA iškarposRankdarbių kursaiApie musDovanų kuponaiNaudingi patarimaiSiūlome darbąDUKKontaktai