SIUVIMO KURSAI
UAB SĖKMĖS MAGIJA
Kursuose naudojamos mašinos
Viskas apie siuvimo mašinas
Overlokas - kas tai per žvėris...
Plokščiasiūlė siuvimo mašina
Šaudyklinio mechnizmo tipas
Viršutinio siūlo įvėrimas
Kilpos apsiuvimo tipas
Dvigubos adatos naudojimas
Skiautiniai ir siuvimo mašinos
Kaip perkelti iškarpos linijas ant audinio?
Iškarpa
Dydžių lentelės
Kaip tiksliai nuimti matus?
Nuo ko pradėti siuvimo procesą?
Naudingi patarimai, kaip prižiūrėti drabužius
Kokį pamušalinį audinį geriausia rinktis?
Apie audinių sudėtį
Audinių rūšys
Viskas apie audinius
Kiek medžiagos reikia?
Siuvimo reikmenys
Darbo vietos įrengimas
Siuvimo kursai
BURDA iškarpos
Rankdarbių kursai
Apie mus
Dovanų kuponai
Naudingi patarimai
Siūlome darbą
DUK
Kontaktai
Kaip perkelti iškarpos linijas ant audinio?

  • Paprasčiausias ir greičiausias būdas –  naudoti kopijavimo popierių (kalkę) ir specialų ratuką su dantukais. Padėkite kalkę spalvota puse į viršų po audiniu. Tada, brėžkite ratuku per iškarpos detalių kraštus, linijas ir žymas, perkelkite jas ant blogosios audinio pusės. Nuimkite popierinę iškarpą nuo audinio ir sudaigstykite smeigtukais sulenktą pusiau audinį per nubrėžtus kontūrus. Apsukite audinį ir padėkite jį ant kalkės taip, kad pusė su nubrėžtomis linijomis būtų viršuje. Braukiant kopijavimo ratuku per gautas linijas, perkelkite jas ant kitos pusės. Jei audinys yra sukerpamas vienu sluoksniu ir iškarpos išdėstomos ant gerosios pusės, padėkite kalkę po audiniu iš dažytos pusės į viršų ir tada su ratuku praveskite linijas.

 

  • Antrasis būdas - tai daigstymas. Šis metodas labai patogus, kai sukerpamas labai plonas audinys, nes pirmuoju būdų yra tikimybė, kad kopijavimo linijos gali persišviesti ant gerosios audinio pusės. Kai kurias linijas siuvimo metu Jūs turite matyti ant gerosios audinio pusės, pavyzdžiui, kišenių prisiuvimo ir apdailos linijas, peltakiavimo linijas gumutės įdėjimui. Taip pat svarbios yra tos linijos, kurios žymi priekio ir nugaros vidurį, pavyzdžiui, kai siuvamas užsegimas sagoms. Visos šios linijos yra žymimos dideliais dygsniais.

 

 

  • Galima pasinaudoti tradiciniais sukirpimo būdais, apvedžiojant detalių kontūrus ir pakeliant visas linijas ir žymas su kreida ar sauso muilo gabaliuku. Kopijuojamų dygsnių pagalba perkelkite visas reikiamas linijas ir žymas ant kitos detalių pusės.

Siuvimo kursaiBURDA iškarposRankdarbių kursaiApie musDovanų kuponaiNaudingi patarimaiSiūlome darbąDUKKontaktai