SIUVIMO KURSAI
UAB SĖKMĖS MAGIJA
Mūsų mokytojos
Teminiai kursai įvairioms šventėms
Šventiniai kursai įmonėms
Dovanų kuponai
Kursuose naudojama siuvimo įranga
Siuvimo kursai
BURDA iškarpos
Rankdarbių kursai
Apie mus
Dovanų kuponai
Naudingi patarimai
Siūlome darbą
DUK
Kontaktai
Teminiai kursai įvairioms šventėms

Niekaip nesugalvojate kur švęsti mergvakarį ar linksmai paminėti gimtadienį ar kitą progą? Trūksta idėjų?

Mes žinome išeitį ir siūlome Jums švęsti pas mus! Pas mus galėstite linksmai ir kūrybiškai praleisti laiką savo draugų ar artimųjų rate. UAB „Sėkmės magija“ organizuoja kūrybinius kursus-pamokėles įvairioms progoms. Mes garantuojame ne tik gerą laiko praleidimą, bet ir praktinę naudą kiekvienam dalyviui, kadangi kiekvienas dalyvis susikurs po vieną asmeninį gaminį.

Siūlome pasirinkti vieną iš kūrybingų  pramogų – pamokėlių:

 

v  Prijuostės siuvimo kursai

 

Siuvimas – tai puikus būdas kūrybiškai paįvairinti savo gyvenimą. Šventinių kursų metu Jūs išmoksite siūti siuvimo mašina, susipažinsite su pagrindinėmis sąvokomis, priemonėmis, kurių reikia darbui. Kiekvienas dalyvis pasisiūs po prijuostę. Pamokos trukmė 3 val.

 

 

v  Namų interjero detalių siuvimas

Čia galima rinktis ar virtuvinę pirštinę su šluostę, ar dekoratyvinę pagalvę..

 

v  Šlepečių vėlimo kursai

 

 

Vilna - natūralus neaustinis pluoštas, puikiai saugantis nuo drėgmės ir šalčio. Šiame  procese svarbiausiu dalyku visada išlieka vilna ir rankų meistriškumas. Pamokos metu mokytoja išsamiai papasakos apie vilnos vėlimo procesą, sužinosite apie reikalingas priemones, įrankius bei jų panaudojimą. Kiekvienas dalyvis nusivels po porą šlepečių. Aprūpimame visomis mokymosi priemonėmis. Pamokos trukmė 5 val.

 

 

 

v  Gėlių iš audinio gamybos kursai

 

 

 

 

v  Papuošalų kūrybos kursai

Tai yra išsamūs, vienkartiniai kursai, kurių metu sužinosite apie reikalingas priemones, jų panaudojimą ir įsigijimą. Susipažinsite su papuošalų gamybos technikomis. Kursų eigoje išmoksite pasigaminti auskarus. Visa darbo eiga bus nuosekliai ir vaizdžiai demonstruojama praktiškai. Pamokos pabaigoje kiekvienas dalyvis pasigamins po porą auskarų. Pamokos trukmė 3 val.

 

 

 

v  Šlepečių mezgimo kursai

 

 

Ne paslaptis, kad megzti drabužiai visada buvo populiarūs. Be to megzti rūbai periodiškai tampa ypač madingais.. Mokant megzti galima savo rankomis sukurti originalius šedevrus iš paprasčiausių mezgimo siūlų. Patyrusi mokytoja padės Jums sužinoti visas būtinas mezgimo paslaptis, suformuos esminius pagrindus tolimesniam Jūsų kūrybiniam augimui! Kiekvienas dalyvis pamokos metu galės nusimegzti po porą šlepečių. Pamokos trukmė 5 val.

Galime organizuoti kursus pagal Jūsų pageidavimus. Kursai organizuojami jaukioje  kūrybiškoje aplinkoje Žalgirio g. 109, Vilnius. Pagal Jūsų pageidavimus galime atvykti į Jūsų nurodytą vietą. Galima atsinešti vaišes, gėrimus.

 

Jei susidomėjote šventiniais kursai  ir norėtumėte gauti daugiau informacijos apie programas, trukmę bei kainas, prašome susisiekti su mumis el.paštu: kursai@siuvimostilius.lt ar tel. 8 603 00016.

Maloniai kviečiame kūrybingai praleisti laiką su draugais ar artimaisiais ir savo rankomis susikurti kažką naujo. Mūsų mokytojai įdomiai praves pamokėlę įmonės kolektyvui ir padės sukurti šventinę nuotaiką.

 


Siuvimo kursaiBURDA iškarposRankdarbių kursaiApie musDovanų kuponaiNaudingi patarimaiSiūlome darbąDUKKontaktai